Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcji – branża budowlana - możliwość przyuczenia

HR|HUB

3 1006 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Czuwanie nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego

  • Konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń

  • Bieżący nadzór nad jakością wytwarzanych wyrobów

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)

  • Chęć pracy z zakładzie produkcyjnym, który znajduje się w Gajkowie (to tylko 25 minut drogi od Centrum Wrocławia, 10 minut od Jelcz – Laskowic, 13 minut od Siechnic)

To oferujemy

  • Stała umowa o pracę bezpośrednio z Pracodawcą

  • Świetne wynagrodzenie (2500 zł na rękę przez pierwszy miesiąc, w kolejnych miesiącach 4000 zł)

  • Karta MultiSport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Program wdrożeniowy i szkoleniowy

  • Stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy

  • Przyjazna atmosfera w pracy

  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży budowlanej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

HR|HUB

Zespół HR|hub wspiera rekrutację Pracowników Produkcji dla jednego z liderów z branży budowlanej.

Jeśli lubisz ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole, to dołącz do zespołu pracowników produkujących szalunki dla takich inwestycji budowanych jak: Sky Tower, Stadiom Miejski we Wrocławiu, Złote Tarasy w Warszawie, Sea Towers w Gdyni.

Chcesz porozmawiać o szczegółach oferty pracy? Zadzwoń do mnie (Kasia tel. 664 037 902)

Przewiń do profilu firmy