Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji - branża motoryzacyjna - automotiv

PERSPEKTIVA Doradztwo Personalne Piotr Lisiecki

10 00012 000 brutto / mies.
  • STADTHAGEN,, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla swoich partnerów w Niemczech pilnie poszukujemy osób do pracy w branży motoryzacyjnej

Pracownik produkcji- branża motoryzacyjna, Automotiv

Miejsce: Niemcy miasto STADTHAGEN,

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa lini produkcyjnych Small Batch

  • Przygotowanie lini oraz maszyn do procesu produkcji oraz jego bieżąca kontrola

  • Koordynowanie procesu produkcyjnego, kontrola wyrobów, korygowanie ustawień, usuwanie drobnych awarii oraz przezbrajanie maszyn

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.

  • Wykonywanie prac manualnych przy linii produkcyjnej

  • Odpowiedzialność za porządek na stanowisku pracy

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz norm jakościowych.

  • Dbałość o sprawne działanie powierzonych maszyn i urządzeń

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na produkcji w branży motoryzacyjnej lub innej

  • Mile widziane wyksztalcenie mechaniczne , elektryczne lub pokrewne

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • Mile widziane prawo jazdy i samochód na wyjazd

Pracodawca oferuje

  • Stawka godzinowa początkowa (pierwsze 3 tygodnie) 12.63 € brutto oraz 15€ diety netto

  • Po 3 tygodniach 13,34 € brutto

  • Po 3 miesiącach 13,92 € brutto

  • Po 5 miesiącach 15,08 € brutto

  • Po 9 miesiącach 16,10 € brutto

  • Dodatki za nadgodziny + 25%

  • 25 dni płatnego urlopu

  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem

  • Niemiecka umowa o prace

  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

  • Pomoc w załatwieniu formalności

  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu

PERSPEKTIVA jest licencjonowaną polską firmą pośrednictwa pracy w kraju i zagranicą.

Od kilkunastu lat świadczymy usługi rekrutacji personelu w Polsce i Europie.

Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281.

Przewiń do profilu firmy