Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji - branża spożywcza

Barona Human Resource Services Sp. z.o.o

  • Lieto, Finlandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Szukasz pracy związanej z branżą spożywczą? A może po prostu chcesz rozpocząć nową przygodę w Finlandii? Jeśli tak, mamy dla Ciebie ofertę!

Szukamy właśnie pracowników na stanowisko pracownika produkcji w fabryce przetwórstwa drobiu w miejscowości Lieto w Finlandii.

Twój zakres obowiązków

  • porcjowanie oraz pakowanie drobiu;

  • kontrola jakości produktów;

  • praca przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania pracodawcy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • czynne prawo jazdy kategorii B;

  • dobra kondycja fizyczna – brak przeciwwskazań do pracy w niskiej temperaturze (ok. +4°C);

  • ,,Higiene passport” – fiński dokument pozwalający na pracę z żywnością. Nie martw się, jeśli go nie masz! Pomożemy go wyrobić, gdy przyjedziesz.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w oparciu o fińską umowę o pracę;

  • wynagrodzenie w wysokości 10,88-12 €/godz. brutto (w zależności od doświadczenia) oraz bonusy zmianowe (2,15 €/godz.), co daje około 2000 € brutto;

  • dwuzmianowy system pracy;

  • pracę na pełen etat w wymiarze 40 godz./tydzień;

  • zapewnione zakwaterowanie płatne (własny pokój: 330 € /miesiąc, pokój dwuosobowy: 190 €/miesiąc);

  • zatrudnienie od zaraz;

  • roczny kontrakt (z dużą szansą na jego przedłużenie);

  • pracę w międzynarodowym środowisku;

  • rekompensatę za urlop;

  • opiekę zdrowotną;

  • ubezpieczenie;

  • odzież roboczą;

  • wynagrodzenie płatne dwa razy w miesiącu;

  • pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z pobytem w Finlandii/ pomoc polskiego koordynatora;

  • monitorowanie zadowolenia z pracy.

Jesteśmy agencją pracy wpisaną do KRAZ pod numerem 18525.

Barona oferuje pracę w fińskich i międzynarodowych, małych, jak i dużych firmach. Jesteśmy szóstym co do wielkości pracodawcą na rynku fińskim i największym, spośród skupionych na sektorze przemysłowym. Rocznie zatrudniamy ponad 30 000 osób w Finlandii oraz innych krajach skandynawskich, z czego ponad 1000 specjalistów z różnych podsektorów produkcyjnych.

Pomożemy Ci znaleźć pracę dopasowaną do Twoich umiejętności oraz chęci doskonalenia się, a także do zainteresowania rozwojem kariery w nowym kraju.

Dołącz do nas!

Będziemy wspierać Cię na różnych etapach Twojej pracy w Skandynawii.

Przewiń do profilu firmy