Oferta pracy

Pracownik Produkcji - Branża Spożywcza

Eco Trade Sp. z o.o.

  • Okrężna 8, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Okrężna 8

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Wytwarzanie produktów zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i standardami zakładowymi;

  • Podstawowa obsługa maszyn produkcyjnych związanych z tokiem produkcyjnym;

  • Kontrola wizualna używanych komponentów;

  • Konfekcjonowanie towaru;

  • Prace porządkowe na stanowisku pracy;

  • Inne zadania zlecone powiązane ze zleceniem produkcyjnym.

Nasze wymagania

  • Posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej;

  • Posiadanie kwalifikacji uprawniających do jazdy wózkami widłowymi zgodnie z kategorią 2WJO;

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym;

  • Umiejętność pracy zarówno w zespole jak i samodzielnie;

  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej;

  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych działań;

  • Przestrzeganie instrukcji i zasad BHP;

  • Doświadczenie w pracach produkcyjnych z branży spożywczej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Dofinansowanie do karty Benefit Multisport;

  • System premiowy miesięczny;

  • Niezbędne narzędzia do pracy;

  • Praca od poniedziałku do piątku;

  • Możliwość uczenia się i zdobywania doświadczenia zawodowego;

  • Możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Eco Trade Sp. z o. o. jest liderem wśród polskich producentów mieszanek dla branży piekarniczej i cukierniczej. Od 1993 roku obsługujemy piekarnie, cukiernie oraz specjalistyczne hurtownie zarówno w Polsce, jak i w wielu krajach europejskich oraz na świecie. Dzięki naszej profesjonalnej linii technologicznej możemy oferować produkty o najwyższych standardach, a nasi wykwalifikowani technolodzy wspierają naszych klientów przy wdrażaniu wspólnych rozwiązań. Stawiamy na wykorzystanie nowych, innowacyjnych technologii oraz dynamiczny rozwój i poszerzanie horyzontów.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli spełniasz część z tych wymagań i chcesz wspólnie z nami wyznaczać trendy na rynku to zapraszamy do wysłania aplikacji na za pomocą formularza rekrutacyjnego.