Oferta pracy

Pracownik Produkcji

ASISTWORK Sp. z o.o.

3 7004 700 brutto / mies.
  • Brzeg Dolny

    Brzeg Dolny, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Montaż części AGD.

  • Przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości produktów.

  • Praca przy linii produkcyjnej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na produkcji oraz gotowość do pracy w systemie 3-zmianow.

  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu swoich obowiązków, silne zorientowanie na bezpieczeństwo.

  • Dobrze rozwinięte zdolności manualne, nastawienie na pracę zespołową oraz odpowiedzialność w realizowaniu powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio z BSH.

  • Premia wskaźnikowa do 825zł brutto, premia frekwencyjna 200zł brutto.

  • Bezpłatny transport pracowniczy na trasie (Wołów, Brzeg Dolny, Rościsławice, Oborniki Śląskie, Pęgów, Wrocław Świniary)

  • Program darmowego wsparcia psychologicznego, prawnego i porad finansowych dla pracowników i ich rodzin.

  • System rekomendacji pracowniczych (700 zł za polecenie pracownika, który przepracuje miesiąc).

  • Komfortowe warunki pracy: nowoczesne park maszynowy, bliskość kantyny, swobodny dostęp do miejsc parkingowych.

  • Benefity: ubezpieczenie grupowe i dofinansowanie opieki medycznej w Luxmed.

  • Przyjazny proces rekrutacji (rozmowa rekrutacyjna w biurze przy pl. Konstytucji 3 Maja we Wrocławiu- biurowiec Silver Tower, decyzja o zatrudnieniu).