Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji

  • Bukowno, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-03-27
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sibelco to producent surowców mineralnych stosowanych w rozmaitych gałęziach przemysłu i wiodący dostawca szerokiej gamy produktów oraz usług dla klientów na całym świecie.
    Firma została założona w Belgii w 1872 roku jako firma rodzinna, skoncentrowana przede wszystkim na wydobyciu piasku kwarcowego dla hut szkła a obecnie 214 zakładów produkcyjnych w 43 krajach, z zespołem liczącym ponad 10.000 osób.

    Obecnie poszukujemy:

    Pracownika produkcji do zakładu w Bukownie
    Miejsce pracy: Bukowno

    Osoba na stanowisko Pracownik produkcyjny ma za zadania:

    • dbać o stan techniczny maszyn i urządzeń
    • kontrolować na bieżąco pracę urządzeń oraz procesu produkcyjnego zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi, reagować na nieprawidłowości
    • uczestniczyć w pracach bieżących produkcyjnych pod kierunkiem kierownika, sztygara zmianowego

    Oferujemy:

    • pracowniczy program emerytalny (PPE) – składki odprowadzane przez Pracodawcę na przyszłą emeryturę Pracownika;
    • prywatną opiekę medyczną – Pakiet Komfort Plus;
    • karta Multisport lub darmowe vouchery do kina;
    • dofinansowanie do urlopu ;
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę dla osoby odpowiedzialnej, nastawionej na realizację powierzonych zadań
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w międzynarodowym środowisku biznesowym

    Wymagania:

    • uprawnienia na obsługę ładowarki jednonaczyniowej lub koparki
    • uprawnienia na obsługę na wózek widłowy
    Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.