Oferta pracy

Pracownik Produkcji

Frosta Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Frosta Sp. z o.o.

Witebska 63

Bydgoszcz

Poszukujemy kandydatów do działu Operacyjnego Produkcji na stanowisko:

TWOJE ZADANIA:

  • pakowanie produktów
  • zbieranie odpadów produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami
  • przygotowanie składników potrzebnych do produkcji
  • transport przygotowanych półproduktów z miejsca przygotowania na linię produkcyjną
  • prace pomocnicze przy linii produkcyjnej

Twój profil:

  • wysoka motywacja do pracy
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnym (tzw. cztero-brygadowym)
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę  - pierwsza umowa na 12 miesięcy
  • możliwość uzyskania dodatkowych premii
  • dofinansowane posiłki w kantynie firmowej
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • świadczenia okolicznościowe np. dofinansowanie do wypoczynku, dodatek świąteczny
  • możliwość zakupu produktów FRoSTA w preferencyjnych cenach

Czas na wyzwania! Dołącz do nas.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy