Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

POLITECH Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie zleceń zawartych w kartach technologicznych i jakościowych

  • obsługa i nadzorowanie linii lakierniczej lub/i obsługa wtryskarki

  • wzrokowa kontrola wyrobów gotowych, ocena jakości według specyfikacji produktu

  • dbałość o porządek na stanowisku pracy i o powierzone narzędzia pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub zawodowe

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • mile widziane umiejętności techniczne/mechaniczne

  • odpowiedzialność za powierzone zadania

  • dokładność i rzetelność

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od zaraz

  • możliwość korzystania ze szkoleń wewnętrznych i awansu na stanowiska Liderów/Ustawiaczy

  • praca w nowo wybudowanym zakładzie w Bydgoskim Parku Przemysłowym

  • stabilną pracę w bardzo nowoczesnej i zautomatyzowanej produkcji

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • prace w systemie 3-zmianowym (pon. – pt.)

POLITECH Sp. z o.o.

POLITECH Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z OSIELSKA o kapitale w 100% polskim, skupiające zespół 150 pracowników. Jest uznanym w Europie i na świecie producentem opakowań kosmetycznych z tworzyw sztucznych. W produkcji stosujemy szereg unikalnych technologii, a w szczególności przetwórstwo tworzyw sztucznych metodą wtrysku, zdobienia metalizacją próżniową i lakierowaniem UV, hot-stamping i wiele innych. Do Produkcji wykorzystujemy formy wtryskowe wyprodukowane we własnej narzędziowni.

Przewiń do profilu firmy