Logo Pracuj.pl

Pracownik produkcji

MMP Neupack Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Ernsta Petersona 15, Bydgoszcz, Równa 2, Bydgoszcz
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

MMP Neupack Polska Sp. z o.o.

Ernsta Petersona 15

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w przygotowaniu i konserwacji maszyny
  • Pomoc w wykonywaniu przyrządu na maszynie
  • Wykonywanie prac pomocniczych na produkcji zgodnie z dostarczoną dokumentacją zlecenia produkcyjnego
  • Dbałość o materiały powierzone do produkcji
  • Dbanie o stan techniczny maszyn i narzędzi

Nasze wymagania

  • Wykształcenia min. zawodowe
  • Podstawowej umiejętności obsługi komputera
  • Dyspozycyjności, umiejętności pracy w grupie, otwartości na zmiany,
  • Gotowości do pracy w systemie 3 – zmianowym (4 brygadowym)

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność obsługi elektrycznych, ręcznych wózków widłowych
  • Umiejętności techniczne
  • Badania sanitarno-epidemiologiczne

To oferujemy

  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży, należącej do globalnego koncernu Mayr-Melnhof Packaging.
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat, docelowo
  • na czas nieokreślony, premia miesięczna, wynagrodzenie zawsze na czas)
  • Szkolenia wstępne i podnoszące kwalifikacje
  • Zestaw benefitów: (świadczenia z ZFŚS, pakiet medyczny wspófinansowany przez pracodawcę, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, darmowa kawa, soki, przekąski)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka szkolna

Firma MMP Neupack Polska to lider na europejskim rynku producentów opakowań kartonowych.

Poszukujemy osób na stanowiska produkcyjne do działów:

  • Druk
  • Sztance

Pracownik produkcji, Ernsta Petersona 15, Bydgoszcz