Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

BISTA STANDARD sp. z o.o.O firmie

  • Smoleńska 29, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

BISTA STANDARD sp. z o.o.

Smoleńska 29

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Praca w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku

  • Współpraca w zespole

  • Punktualność i zaangażowanie

Nasze wymagania

  • Nie masz doświadczenia? To nie problem!

  • PROWADZIMY SZKOLENIA WDROŻENIOWE

To oferujemy

  • Umowę o pracę z pracodawcą, nie zatrudniamy przez agencję pracy

  • Stałe wynagrodzenie

  • Atrakcyjne premie

  • Komfortowe warunki pracy

  • Nowoczesną halę produkcyjną

  • Pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku

  • Odzież ochronną

  • Posiłki regeneracyjne

  • Owoce i ciepłe napoje

  • Dwutygodniową, wakacyjną przerwę urlopową

  • Pracę w młodym rozwijającym się zespole

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

  • paczki świąteczne

BISTA STANDARD Sp. z o.o. powstała w 2003 roku i jest wiodącym producentem w sektorze artykułów tytoniowych na świecie. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas produkty były najwyższej jakości. Nie byłoby to możliwe bez naszych pracowników, dlatego staramy się o jak najlepsze warunki zatrudnienia.

Przyjdź i przekonaj się sam!

Przewiń do profilu firmy