Oferta pracy

Pracownik produkcji

MMP Neupack Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Ernsta Petersona 15, Bydgoszcz, Równa 2, Bydgoszcz

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w przygotowaniu i konserwacji maszyny

  • Pomoc w wykonywaniu przyrządu na maszynie

  • Wykonywanie prac pomocniczych na produkcji zgodnie z dostarczoną dokumentacją zlecenia produkcyjnego

  • Dbałość o materiały powierzone do produkcji

  • Dbanie o stan techniczny maszyn i narzędzi

Nasze wymagania

  • Wykształcenia min. zawodowe

  • Podstawowej umiejętności obsługi komputera

  • Dyspozycyjności, umiejętności pracy w grupie, otwartości na zmiany,

  • Gotowości do pracy w systemie 3 – zmianowym (4 brygadowym)

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej

  • Umiejętność obsługi elektrycznych, ręcznych wózków widłowych

  • Umiejętności techniczne

  • Badania sanitarno-epidemiologiczne

To oferujemy

  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży, należącej do globalnego koncernu Mayr-Melnhof Packaging.

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat, docelowo na czas nieokreślony, premia miesięczna, wynagrodzenie zawsze na czas)

  • Szkolenia wstępne i podnoszące kwalifikacje

  • Zestaw benefitów: (świadczenia z ZFŚS, pakiet medyczny wspófinansowany przez pracodawcę, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, darmowa kawa, soki, przekąski)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

MMP Neupack Polska Sp. z o.o.

Firma MMP Neupack Polska to lider na europejskim rynku producentów opakowań kartonowych.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy osób na stanowiska produkcyjne do działów:

Druk * Sztance * Kaszerowanie * Klejenie