Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

Wytwórnia Pianek Poliuretanowych Sp. z o.o.O firmie

3 0005 000 brutto / mies.

Wytwórnia Pianek Poliuretanowych Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 65

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • produkcja formatek z pianki poliuretanowej (np. siedziska, oparcia foteli)

  • prace przygotowawcze do uruchomienia produkcji

  • prace wykończeniowe produktu

  • praca na 3 zmiany

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • doświadczenie na produkcji

  • uprawnienia na wózki widłowe

To oferujemy

  • wynagrodzenie: stawka akordowa + premia uznaniowa (od 3000 do 4500 brutto)

  • pakiet wdrożeniowy – wsparcie doświadczonych pracowników, którzy zadbają, byś dobrze czuł się podczas wykonywania nowo powierzonych zadań

  • dodatki świąteczne wypłacane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • ubezpieczenie grupowe

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • długotrwałą współpracę w zgranym i profesjonalnym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)

  • dobrą atmosferę pracy