Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

STOVIT GROUP Sp. z o.o.O firmie

  • Transportowa 4, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

STOVIT GROUP Sp. z o.o.

Transportowa 4

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych do produkcji dżemów, konfitur, marmolad.

  • Przestrzeganie zatwierdzonych receptur technologicznych, odpowiedzialność za jakość wyrobów, zapewnienie właściwego poziomu wydajności i spełnienie założeń w zakresie produktywności linii produkcyjnych.

  • Pakowanie, układanie produktów na palety.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy zmianowej 6.00-14.00, 14.00-22.00 (niewykluczona w przyszłości nocna zmiana 22.00-06.00).

  • Doświadczenie w pracy w obszarze produkcji.

  • Sprawność fizyczna, zręczność.

  • Mile widziane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

To oferujemy

  • Zatrudnienie przez firmę w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie.

  • Wynagrodzenie stałe i comiesięczna premia zadaniowa, dodatek kwartalny.

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie dla Ciebie oraz dla całej Twojej rodziny.

  • Dofinansowanie do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

Stovit Group Sp. z o.o.

należy do hiszpańskiej Grupy Angel Camacho i działa na polskim rynku od 1979 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów owocowych w różnych odsłonach: dżemy, konfitury, marmolady, jabłka prażone, czy też dodatki do mięs i serów. Więcej informacji o firmie znajdziesz na:

http://www.stovit.com.pl/ oraz https://www.facebook.com/DzemyStovit

Przewiń do profilu firmy

  • W procesie rekrutacji wymagamy dodawanie CV z klauzulą.