Oferta pracy

Pracownik produkcji

MMP Neupack Polska Sp. z o.o.

3 4004 500 brutto / mies.
  • Ernsta Petersona 15, Bydgoszcz, Równa 2, Bydgoszcz

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w przygotowaniu i konserwacji maszyny

  • Pomoc w wykonywaniu przyrządu na maszynie

  • Wykonywanie prac pomocniczych na produkcji zgodnie z dostarczoną dokumentacją zlecenia produkcyjnego

  • Dbałość o materiały powierzone do produkcji

  • Dbanie o stan techniczny maszyn i narzędzi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera

  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy w grupie, otwartość na zmiany,

  • Gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym (4 brygadowym)

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej

  • Umiejętność obsługi elektrycznych, ręcznych wózków widłowych

  • Umiejętności techniczne

  • Badania sanitarno-epidemiologiczne

To oferujemy

  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży, należącej do globalnego koncernu Mayr-Melnhof Packaging.

  • Stawkę godzinową na stanowisku Pomocnika – 20,32 PLN brutto/h.

  • Coroczną waloryzacje stawek o wskaźnik inflacji.

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat, docelowo na czas nieokreślony, wynagrodzenie zawsze na czas).

  • Możliwość rozwoju zawodowego - jasna siatka szkoleń i stawek – wraz z nabywaniem umiejętności możliwość awansu na Starszego Pomocnika, II Operatora i I Operatora.

  • Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji (m.in. szkolenia techniczne, uprawnienia UDT).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

Firma MMP Neupack Polska to lider na europejskim rynku producentów opakowań kartonowych.

Przewiń do profilu firmy

Bogaty zestaw premii i benefitów:

  • miesięczna premia wydajnościowa w średniej wysokości 480 PLN, premie specjalne, urlopowe, dodatki: szkoleniowe, funkcyjne, świąteczne, za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji,

  • świadczenia z ZFŚS (dofinansowanie wypoczynku, wyprawka szkolna, świadczenia celowe, okolicznościowe),

  • pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach,

  • pakiet medyczny dla pracownika oraz członków rodziny,

  • karta Multisport,

  • ubezpieczenie grupowe na życie oraz dodatkowa polisa związana z COVID,

  • darmowa kawa, soki, przekąski.

Poszukujemy osób na stanowiska produkcyjne do działów:

Druk * Sztance * Kaszerowanie * Klejenie