Logo Pracuj.pl

Pracownik produkcji

CRISP MALT Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

CRISP MALT Sp. z o.o.

Fordońska 400

Fordon

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac produkcyjnych
  • Wykonywanie prac porządkowych, w tym obsługa myjki ciśnieniowej

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność
  • Dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Posiadanie orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych będzie mile widziane

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie na czas, kwartalny system premiowy, dopłaty do pracy w niedziele i święta
  • Stabilną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Benefity

  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Crisp Malt Sp. z o.o. jest częścią grupy Anglia Maltings (Holdings) Limited, która jest jednym z największych dostawców słodu na rynki piwowarskie, gorzelnicze i spożywcze. Crisp działa w siedmiu zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz Polsce i produkuje najwyższej jakości produkty słodowe od 1870 roku.

Crisp Malt z siedzibą w Bydgoszczy dostarcza słód do najbardziej znanych browarów w Polsce.

Obecnie poszukujemy osobę do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Pracownik produkcji, Fordońska 400, Fordon, Bydgoszcz