Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

VAUPE sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Fordońska 428

Fordon

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

Firma VauPe zatrudni: Mistrza zmiany

Zakres obowiązków to:

- systematyczny nadzór nad efektywnością i jakością procesów produkcyjnych,

- osiąganie założonych celów produkcyjnych,

- zarządzanie pełnym procesem produkcji i zespołem,

- tworzenie, prowadzenie i nadzór nad niezbędną dokumentacją techniczną i

produkcyjną.

Nasze wymagania

Wymagamy:

- Wykształcenia technicznego i bardzo dobrych umiejętności organizacyjnych.

- Minimum 6 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i osiąganych wyników

O nas

Wiodący producent artykułów szkolno-biurowych

z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej 428 zatrudni:

Mistrza zmiany