Oferta pracy

Pracownik produkcji

BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o.

  • Wojska Polskiego 85, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Wojska Polskiego 85

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • załadunek i rozładunek: cystern kolejowych, autocystern oraz samochodów ciężarowych

  • kontrola dostaw oraz pobieranie prób

  • konfekcjonowanie towarów oraz ich etykietowanie

  • obsługa zbiorników magazynowych oraz instalacji przesyłowych

  • wykonywanie operacji produkcyjnych

  • obsługa wózka widłowego

Nasze wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)

  • uprawnienia TDT do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych lub gotowość do odbycia kursu

  • spostrzegawczość, dokładność oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków

  • samodzielność w działaniu

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na produkcji i/lub magazynie z surowcami chemicznymi

To oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej

  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności

  • szkolenia i uprawnienia podnoszące Twoje kwalifikacje

  • współpracę z długoterminową perspektywą, w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny system wynagrodzeń

  • szereg benefitów, tj. dofinansowanie do wczasów oraz aktywności sportowej i kulturalnej, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • wraz z rocznym członkostwem w naszym zespole otrzymasz możliwości przystąpienia do finansowanego przez spółkę Pracowniczego Programu Emerytalnego "Brenntag PPE"

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy liderem światowego rynku dystrybucji surowców i dodatków chemicznych dla przemysłu. Łączymy naszych dostawców i klientów w partnerstwie tworzącym wartość dla każdej ze stron. Sukces naszej firmy buduje 17 500 Pracowników, w ponad 70 krajach, pracujący w 640 naszych placówkach. Oferujemy ponad 10 tysięcy produktów – standardowych i specjalistycznych surowców chemicznych oraz ścisłą współpracę ze światowej klasy dostawcami. Zapewniamy kompleksową obsługę 195 000 Klientów w różnorodnych sektorach przemysłu, rozwiązania szyte na miarę w zakresie aplikacji, marketingu oraz logistyki.

Przewiń do profilu firmy