Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

Sembly Sp. z o.o

  • Toruńska 151
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Toruńska 151

Bydgoszcz

Do zakładu produkcyjnego telewizorów LCD w Bydgoszczy prowadzimy proces rekrutacyjny. Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów/-ki na stanowisko:

Opis stanowiska:

Praca na tym stanowisku nie wymaga kwalifikacji, nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy! Ważne jest zaangażowanie i chęć do pracy.

Praca na tym stanowisku polega na wypakowywaniu elementów do montowania TV oraz zapakowaniu gotowego produktu.

Praca w nowoczesnej fabryce, w przyjaznym i bezpiecznym środowisku pracy w którym nie występują żadne czynniki szkodliwe (chemiczne, fizyczne czy biologiczne).

Firma mieści się w centrum Bydgoszczy (bardzo dogodny dojazd, blisko przystanki autobusowe, tramwajowe, stacja PKP).

Wymagania:

-       chęć do pracy i zaangażowanie,

-       zdolności manualne,

-       dokładność i bezbłędność,

-       brak przeciwwskazań do pracy na linii produkcyjnej (praca stojąca),

-       dyspozycyjność,

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej (niezależnie od branży) lub w szwalni,

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisywanej bezpośrednio z pracodawcą;

- na najniższych stanowiskach wynagrodzenie na poziomie 3100 zł - 3610 zł brutto miesięcznie (2.896 zł wynagrodzenie podstawowe + dodatek za pracę popołudniową 100 zł + bonus za frekwencję i brak błędów 360 zł (w pierwszych 3 miesiącach 200 zł) + dodatek na stanowiskach wymagających ciągle podnoszenie telewizorów  (jeżeli dotyczy)); możliwość zatrudniania na umowę zlecenie -stawka 20/22 zł za godzinę

- dodatkowo płatne nadgodziny;

- dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych (50% i 100%);

- pakiet świadczeń z ZFŚS;

- możliwość awansu na wyższe stanowiska;

- praca zmianowa w godzinach 6-14 i 14-22 (nie występuje nocna zmiana).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne