Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

GM COLOR Sp. z o.o.

  • Wojska Polskiego 65A
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Wojska Polskiego 65A

Bydgoszcz

"GM COLOR" Spółka z o.o. w Bydgoszczy to przedsiębiorstwo produkujące koncentraty barwiące oraz środki pomocnicze do tworzyw sztucznych.

Na co dzień produkujemy i dostarczamy naszym klientom koncentraty barwiące oraz dodatki do tworzyw sztucznych, aby mogli cieszyć się najwspanialszymi produktami i tworzyć swoje arcydzieła. Pomagamy naszym kontrahentom tworzyć wysoką jakość ich materiałów aby mogli spełniać oczekiwania swoich klientów. Jest to nasz kluczowy cel, który sprawia nam ogromną satysfakcję.

Opis stanowiska:

  • Praca fizyczna polegająca na przygotowaniu składników (komponentów) do produkcji, celem zapewnienia ciągłości procesu produkcyjnego,
  • Obsługa wytłaczarki,
  • Praca w systemie trzy zmianowym – od poniedziałku do piątku,
  • Miejscem pracy jest siedziba Firmy "GM COLOR" Spółka z o.o. w Bydgoszczy, ul. Wojska Polskiego 65A (teren Zakładów Chemicznych NITRO-CHEM S.A.).

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • sumienność, terminowość,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • staranne wykonywanie pracy i stosowanie się do poleceń przełożonego,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód - celem dojazdu do miejsca pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Ogłoszenie archiwalne