Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcji

SUPRAVIS S.AO firmie

Rekrutacja zdalna

SUPRAVIS S.A

Nowotoruńska 56

Bydgoszcz

SUPRAVIS GROUP S.A. z siedzibą w Bydgoszczy jest europejskim producentem oferującym kompleksowy asortyment foliowy i osłonkowy dla przemysłu spożywczego.

Firma specjalizuje się w produkcji opakowań foliowych, laminatów, osłonek i worków termokurczliwych z tworzyw sztucznych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy

Zadania:

  • pomoc przy obsłudze zautomatyzowanej linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • gotowość pracy w systemie zmianowym (wysoka rekompensata),
  • dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • stabilną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • konkurencyjny system premiowania (premie wynikowe, premie BHP, dodatki),
  • możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych,
  • szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie kosztów dojazdu,
  • pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach,
  • możliwość zdobycia uprawnień na wózki widłowe wydane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Oferty zawierające CV w języku polskim prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj.

Prosimy o dołączenie w CV klauzuli:

„W związku z prowadzonym przez SUPRAVIS GROUP S.A. procesem rekrutacji na stanowisko Pracownik Produkcji oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przestawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji – zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Więcej informacji o firmie: www.supravis.pl

Dziękujemy za przesłane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne