Pracownik Produkcji

  • Bydgoszcz, Przyłęki (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 13.07.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 12.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Bydgoszcz (okolice), Przyłęki (pow. bydgoski)

    Zadania:

    • pracownik linii produkcyjnej

    Wymagania:

    • osoby powyżej 18 lat
    • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
    • dbałość o powierzone środki techniczne,
    • umiejętność pracy zespołowej,
    • prawo jazdy kat. B,
    • udział w pracach porządkowych i inwentaryzacyjnych.

    Oferujemy:

    • pracę w rozwijającej się firmie
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • szkolenie stanowiskowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
    Odpowiemy na wybrane oferty.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TLH POLSKA Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TLH POLSKA Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.