Oferta pracy

Pracownik Produkcji

ALUNA® International Trade and Development Group Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Bytkowo (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

ALUNA® International Trade and Development Group sp. z o.o. sp. k, to lider rynku europejskiego i pierwszy polski producent zadaszeń basenowych, działający od ponad 18 lat na międzynarodowym rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem marki poszukujemy:

Pracownik ProdukcjiNumer ref.: Miejsce pracy: Rokietnica (Bytkowo)
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej i rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę stacjonarną, jednozmianową,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • premię produkcyjną,
  • premię frekwencyjną,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Opis stanowiska:
  • praca przy obsłudze urządzeń produkcyjnych (giętarka, piła, szlifierka itp.),
  • wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z harmonogramem.

Wymagania:
  • sumienność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu zadań,
  • zaangażowanie, dokładność wykonywanych czynności,
  • nie wymagamy doświadczenia – pracownik zostanie odpowiednio przeszkolony i wdrożony do pracy.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów na Pracowników

Administrator danych:
ALUNA® International Trade and Development Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.

Cele przetwarzania:
Postępowanie rekrutacyjne

Podstawy prawne przetwarzania:
Art. 6 ust. 1 c) RODO - jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze.

Odbiorcy danych:
Podmioty przetwarzające dane w imieniu „Aluna sp. z o.o. sp. k.”

Prawa związane z przetwarzaniem danych:
prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania inne prawa określone w informacji szczegółowej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy