Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

TC sp. z o.o.

3 4004 400 brutto / mies.
  • Bytom

    Bytom, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 8
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

Międzynarodowa firma produkująca przemysłowe czujniki temperatury poszukuje do swojego oddziału w Bytomiu:

Pracowników Produkcji do pracy przy montażu czujników temperatury - obsługa maszyn, spawanie, lutowanie, prace szlifierskie

Nasze wymagania

-wykształcenie minimum zawodowe, średnie lub średnie techniczne mile widziane,

-dobre nastawienie oraz chęci do nauki i pracy,

-zaangażowanie i precyzja,

-samodzielność,

-odpowiedzialność.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • stałe zatrudnienie,

  • praca pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym godzinach 6-14, 9-17,

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,

  • świadczenia socjalne,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • pracę w miłej atmosferze,

  • przyjmujemy do pracy kobiety i mężczyzn

O nas

Firma zajmuje się produkcją przemysłowych czujników temperatury.