Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

pracownik produkcji

  • Bytom, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 13.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukasz stałej, dobrze płatnej pracy? Masz zmysł techniczny i umiesz pracować w zespole? Chcesz pracować w firmie, w której pracodawca rozwinie Twój potencjał? Zgłoś się do nas!

    Szukamy osób do pracy na nowoczesnej produkcji w Bytomiu, gdzie nie będziesz się nudzić! Aplikuj, dzwoń lub wyślij sms o treści: PANEL na numer 607 407 508

    Nr ref.: /187/05/2019/RŚ/40236
    Bytom
    oferujemy
    • pracę na pełen etat w systemie II zmianowym od pn do pt (początkowo praca na I zmianę),
    • ciekawą, rozwijającą pracę,
    •  atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (3200 zł brutto/msc na start),
    •  zatrudnienie od zaraz,
    • umowę o pracę tymczasową Randstad (opłacone składki, płatne urlopy itd.),
    • opiekę konsultanta przez cały okres zatrudnienia przez agencję Randstad,
    • (pakiet benefitów: bezpłatny dostęp do platformy korzyści, możliwość dostępu do prywatnej opieki medycznej, karty OK System, prywatnego ubezpieczenia na życie).
    zadania
    • obsługa maszyn w ciągu produkcyjnym,
    • docelowo opanowanie specyfiki pracy na różnych stanowiskach nowoczesnej, zautomatyzowanej linii produkcyjnej,
    • utrzymywanie porządku i BHP na stanowisku pracy,
    • kontrolowanie jakości na swoim stanowisku.
    oczekujemy
    • uprawnień na suwnicę wydanych przez UDT,
    • uprawnień na wózki widłowe wydanych przez UDT,
    • doświadczenia w pracy na produkcji,
    • inicjatywy i umiejętności pracy w zespole, pozytywnego nastawienia
    • poczucia odpowiedzialności za wykonywaną pracę,
    • mile widziane wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym.

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47