Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcji

InterKadra Sp. z o.o.

  • Chełmek

    Chełmek, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 15
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6/14/22
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: pracownik produkcji

Twój zakres obowiązków

  • proste prace produkcyjne przy nakładaniu kartonów na taśmę,

  • praca fizyczna,

  • składanie i układanie papierowych opakowań,

  • nakładanie komponentów na linię,

  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania pracodawcy

  • motywacji i zaangażowania do pracy,

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym,

  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • siły fizycznej.

Pracodawca oferuje

  • umowę o prace podpisywaną z APT InterKadra,

  • przejście pod firmę możliwe po 3 miesiącach,

  • pracę na pełen etat,

  • podstawę plus premie (do 20%),

  • nagrodę miesięczną do 400 zł.

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Przewiń do profilu firmy