Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcji

NOVICHEM sp. z o.o.O firmie

  • Główna 4, Chorzów
    Chorzów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

NOVICHEM sp. z o.o.

Główna 4

Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie surowców i środków pomocniczych do produkcji

  • pakowanie i naważanie do opakowań jednostkowych oraz zbiorczych (paletowanie produktów)

  • praca z substancjami chemicznymi

  • obsługa urządzeń produkcyjnych

Nasze wymagania

  • rzetelność , solidność i uczciwość

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4 zmianowym

  • praca na produkcji

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania

  • wzrost wynagrodzeni wraz ze stażem pracy

  • szkolenia pracownicze

  • opcjonalne ubezpieczenie

  • możliwość udziału w programie Multisport

  • świadczenia socjalne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

NOVICHEM to przedsiębiorstwo chemiczne założone w 1989 roku jako prywatna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Nasze zakłady produkcyjne oraz biura mieszczą się w Chorzowie (woj. śląskie). Działalność produkcyjna przedsiębiorstwa w dużej mierze opiera się na naszych własnych technologiach.

Przewiń do profilu firmy