Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

TROPICAL Tadeusz Ogrodnik

  • Opolska 25, Chorzów
    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Opolska 25

Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym;

  • Zgłaszanie awarii w urządzeniach i maszynach znajdujących się na hali produkcyjnej;

  • Dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów;

  • Praca w systemie 2-zmianowej tj. I zmiana 6-15 ; II zmiana 15-23.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn pakujących pionowych i poziomych oraz urządzeń na linii produkcyjnej;

  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne;

  • Zaangażowanie i chęć do pracy;

  • Umiejętność współpracy w zespole, doskonała komunikacja interpersonalna.

Mile widziane

  • Wykształcenie średnie;

  • Doświadczenie w obszarze produkcji.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej i systematycznie rozwijającej się firmie, posiadającej ugruntowaną pozycje na rynku;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności;

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i pozyskiwania nowych kwalifikacji;

  • Pakiet benefitów pozapłacowych finansowane z Z.F.Ś.S. tj. wczasy, kolonie, paczki dla dzieci i wycieczka firmowa.

TROPICAL to wiodąca marka w branży zoologicznej w Polsce i na świecie. Od ponad 40 lat TROPICAL z pasją wytwarza produkty najwyższej jakości. Ugruntowana pozycja firmy i wieloletnie doświadczenie przekładają się na ciągłą ekspansję firmy. Obecnie produkty TROPICAL dostępne są już w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. W szerokiej ofercie firmy znajduje się aż pięć marek dedykowanych różnym segmentom: Tropical (produkty akwarystyczne, terrarystyczne i dla ryb w oczkach wodnych), Tropifit (produkty dla gryzoni, małych ssaków i ptaków), TropiDog (karmy dla psów), TropiCat (karmy dla kotów) i Bi Florin (produkty do pielęgnacji roślin ozdobnych).

Przewiń do profilu firmy

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.