Logo Pracuj.pl

Pracownik Produkcji

AAS Sp. z o.o.O firmie

  • Chrzanów
    Chrzanów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • montaż podzespołów
  • wsparcie linii produkcyjnej
  • obsługa i nadzór maszyn produkcyjnych
  • utrzymywanie w czystości maszyn i stanowiska pracy

Wymagania pracodawcy

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

Mile widziane

  • doświadczenie na produkcji

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę tymczasową (z możliwością przejścia do struktur Klienta po określonym czasie)
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + dodatki kodeksowe
  • premie miesięczne (frekwencyjna, produkcyjna)
  • pracę w weekendy za dodatkową stawkę
  • dofinansowanie posiłków
  • karta Sodexo (uzależnione od projektu)
  • wsparcie dedykowane Koordynatora
  • parking dla pracowników
  • ekwiwalent za pranie (uzależnione od projektu)
  • zaplecze socjalne
  • bezpłatny dojazd (wybrane projekty)

AAS sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Exact Systems, posiadającej 18-letnie doświadczenie w łączeniu pracodawców z pracownikami w 13 krajach Europy i Azji.

Z nami znajdziesz swoje miejsce pracy, bez względu na to czy szukasz zatrudnienia tymczasowego, czy czegoś na dłużej. Pomagamy tym, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy, jak i osobom z dłuższym stażem, które szukają nowej drogi zawodowej. Oferujemy zatrudnienie głównie z branży produkcyjnej, przemysłowej i logistycznej. Posiadamy status i kompetencje agencji pracy tymczasowej (nr 24292), współpracujemy w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z perspektywą zyskania stałego zatrudnienia. Z nami zdobędziesz doświadczenie zawodowe i nowe umiejętności.

Dzięki członkostwu w Polskim Forum HR, posiadamy dostęp do najnowszych informacji na temat rynku pracy oraz mamy wpływ na otoczenie prawne funkcjonowania branży oraz standardy usług HR w Polsce.

Więcej informacji: www.aas.jobs

Pracownik Produkcji, Chrzanów