Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

SORELPOL sp. z o.o.

4 100 brutto / mies.
  • Chwałkowo 50, Chwałkowo (pow. gostyński)
    Chwałkowo (pow. gostyński), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), W razie zwiększonej produkcji ofertujemy chętnym pracownikom nadgodziny w soboty
  • Godziny pracy:6.00 - 14.00; 14.00 - 22.00; 22.00 - 6.00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

50

Chwałkowo (pow. gostyński)

Twój zakres obowiązków

  • montaż przyczep samochodowych w zespołach dwuosobowych,

  • montaż podzespołów przyczep samochodowych,

  • pakowanie przyczep i przygotowanie do wysyłki,

  • wizualna kontrola końcowa pojazdów pod kątem kompletności, poprawności funkcjonowania oświetlenia i jakości wyrobu,

  • raportowanie wykonanej pracy na panelach meldunkowych w aplikacji komputerowej.

Nasze wymagania

  • umiejętności manualne,

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych - wiertarki, szlifierki, nitownice,

  • umiejętność szybkiego uczenia się,

  • dbałość i odpowiedzialność za jakość wykonywanej pracy,

  • umiejętność pracy w zespole, rzetelność,

  • Mile widziane:

  • umiejętność czytania rysunków technicznych,

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się Firmie z kapitałem międzynarodowym,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania

  • odzież roboczą i środki BHP,

  • dodatkowe nadgodziny dla chętnych w przypadku zwiększonej ilości zamówień,

  • prywatną opiekę medyczną PZU,

  • ubezpieczenie grupowe dla pracowników

O nas

Neptun Trailers to marka należąca do firmy Sorelpol Sp. z o.o., która została założona w 1990 roku. Jesteśmy częścią notowanej na francuskiej giełdzie grupy „Trigano”, która jest numerem jeden na rynku europejskim. Od samego początku specjalizujemy się w produkcji przyczep samochodowych, które spełniają różnorodne zapotrzebowania rynku i klientów. Jesteśmy profesjonalistami i dbamy o najlepsze wykonanie swoich produktów. Słuchamy klientów i partnerów – dzięki temu nasze przyczepy spełniają najróżniejsze potrzeby, a nasz asortyment jest stale poszerzany. Sprzedajemy nasze przyczepy na rynku polskim oraz kilkunastu europejskich krajów.