Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

MAXFORM S.C. O firmie

MAXFORM S.C.

Węglowa 5

Chwaszczyno (pow. kartuski)

Twój zakres obowiązków

Praca na produkcji przy cięciu i obróbce płyt i gresu.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, odpowiedzialność, samodzielność, dokładność,

  • mile widziane doświadczenie w branży szklarskiej lub kamieniarskiej.

To oferujemy

  • wsparcie podczas całej drogi zawodowej w naszej firmie,

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • umowę o pracę na cały etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

O nas

MAXFORM s.c. jest firmą zajmującą się precyzyjnym cięciem wodą. Realizujemy nawet najbardziej wymagające zlecenia cięcia materiałów takich jak: ceramika, spieki kwarcowe, kamień, stal, mosiądz.