Logo Pracuj.pl

Pracownik Produkcji - Cukiernia

AuchanO firmie

Auchan

Modlińska 8

Białołęka

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ciast zgodnie z procedurami,
  • Doradzanie i pomoc klientom w wyborze produktów,
  • Dbanie o świeżość i jakość wyrobów cukierniczych,
  • Uzupełnianie i oznakowanie produktów w dziale.

Nasze wymagania

  • Zamiłowanie do produktu i zaangażowanie w pracę,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Pozytywne nastawienie i dobra energia.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię indywidualną,
  • Konkretne umiejętności, wiedzę i szkolenia w zakresie wykonywanych zadań,
  • Możliwość rozwijania swoich pasji zawodowych,
  • Nowe znajomości i świetną atmosferę w zgranym zespole,
  • Benefity w trosce o Twoje zdrowie i samopoczucie.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wolontariat w godzinach pracy
  • akcjonariat pracowniczy
  • karta Multisport
  • super rabat
  • dofinansowanie do posiłku
  • pakiet opieki medycznej

Auchan Retail Polska to międzynarodowa firma handlowa, która istnieje w Polsce od 1996 roku. Po 25 latach działalności Auchan to firma multi-formatowa prowadząca działalność w 3 formatach - hipermarketach, supermarketach i handlu elektronicznym. Auchan promuje to co dobre, zdrowe i lokalne oraz angażuje się w wymyślanie na nowo doświadczeń zakupowych klienta, dając im możliwość zakupów fizycznych oraz online.

Pracownik Produkcji - Cukiernia, Modlińska 8, Białołęka, Warszawa