Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

HEWALEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Juliusza Słowackiego 33

Czechowice-Dziedzice

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami ,specyfikacją maszyn i zasadami BHP

  • realizacja zadań według ściśle określonych procedur i dokumentacji technologicznej

  • dbanie o jakość wytwarzanych produktów

  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • chęć do nauki oraz dużej motywacji do pracy

  • dobra organizacja pracy odpowiedzialność

  • zaangażowanie

  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę

  • cykl szkoleń przygotowujących do pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • praca w młodym zespole

  • Benefity w skład których wchodzi :

  • Karty Multisport

  • Opieka medyczna obejmująca wybrane przychodnie na terenie całego kraju

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Fundusz socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne