Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Flexcraft Polska Sp. z o.o. z siedzibą w: Reymonta 14/54, 45-066 Opole (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji czekoladek

Flexcraft

  • Vaassen, Holandia

    zagranica
  • ważna jeszcze 2 dni
    do: 17 sie 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:tygodniowa

Twój zakres obowiązków

  • praca przy produkcji słodyczy,

  • pakowanie słodyczy,

  • operowanie maszyn pakujących.

Wymagania pracodawcy

  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego/holenderskiego w stopniu podstawowym,

  • chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu,

Mile widziane

  • doświadczenie w pracach produkcyjnych.

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie 12,45 euro brutto plus dodatki,

  • prace w systemie 3-zmianowym, co wiąże się z dodatkami,

  • zakwaterowanie,

  • legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach,

  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym,

  • ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek,

  • pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

12,45 produkcja czekoladek! Praca na stałe w systemie 3-zmianowym!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń klikając w przycisk aplikowania lub kontakt telefoniczny.

To nie to czego szukasz? Nic nie szkodzi.

Aplikuj, a my zaproponujemy Ci coś innego !

Posiadamy wiele różnych ofert pracy, m. in.: magazyn, produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo spożywcze, wózki widłowe i wiele innych.

Flexcraft

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

KRAZ 273

Przewiń do profilu firmy