Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcji części dla branży automotive

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

  • Meckenheim, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Prace przy produkcji elementów metalowych i z tworzywa sztucznego dla branży samochodowej

  • Obróbka i kontrola jakości komponentów

  • Konfekcjonowanie / pakowanie produktów

  • Inne proste i powtarzalne prace pomocnicze na produkcji

Wymagania pracodawcy

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (1 os./grupę)

  • Mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych

  • Tylko pracownicy mobilni (własny samochód - w celu dojazdów do pracy)

  • Możliwość wyjazdu z drugim pracownikiem/ kolegą

  • Gotowość do pracy 3-zmianowej i w soboty (w zależności od grafiku)

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę na pełny etat (min. 40 godz. tygodniowo + możliwość nadgodzin) na bazie niemieckiego prawa pracy

  • Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne), podatek od 1 dnia odprowadzany do niemieckiego urzędu skarbowego (Agencja oferuje również pomoc w rocznym rozliczeniu i odzyskaniu znacznej części podatku dochodowego)

  • Praca w bardzo dobrych warunkach w nowoczesnym pro-pracowniczym zakładzie produkcyjnym – produkcja dla ekskluzywnych marek samochodowych

  • Podstawowa stawka godzinowa: 13,00 EUR/godz. (wynagrodzenie miesięczne na poziomie min. 1.400 - 1.700 Euro netto (na rękę) - już z uwzględnieniem kosztów zakwaterowania)

  • Zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach w pobliżu miejsca pracy

  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (+25%)

  • Premie wakacyjne oraz świąteczne

  • Płatne dni świątecznie wolne od pracy

  • Osoby ze znajomością języka niemieckiego dodatkowa premia 100 EUR netto/mc

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k. - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne.

Przewiń do profilu firmy