Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji części do Mercedesa

MONDI Polska

  • Weil im Schönbuch (okolice Stuttgartu), Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejscowość: Weil im Schönbuch (okolice Stuttgartu)

Stawka: ok. 1430 - 1590€ netto/miesiąc* + zapewnione zakwaterowanie z dofinansowaniem

Twój zakres obowiązków

  • Praca na produkcji luksusowych samochodów (Mercedes klasa S i E)

  • Wykonywanie ręcznych montaży elementów do drzwi

  • Wizualna kontrola jakości

Wymagania pracodawcy

  • Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

  • Gotowość do pracy 3-zmianowej

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

  • Posiadanie własnego auta na wyjazd

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach oraz wzrost stawki po przepracowanych miesiącach ( po 6 tyg. 12,51EUR brutto/h)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas

  • Zorganizowane zakwaterowanie z dofinansowaniem

  • Dopłaty do mieszkań dla osób lokalnych

  • Pomoc w organizacji wyjazdu

  • Stała opieka koordynatora

  • Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Podatki odprowadzane w Niemczech

  • Zwrot za odzież roboczą

* Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami netto dla I klasy podatkowej. Wynagrodzenie może się różnić w zależności od klasy podatkowej nadawanej przez niemiecki urząd podatkowy.

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 53 oddziałów, które agencja posiada w Polsce, Niemczech oraz Austrii, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Przewiń do profilu firmy