Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcji

InterKadra Sp. z o.o.

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 15
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • praca przy obsłudze linii produkcyjnej przy produkcji pasów bezpieczeństwa,

  • montaż ręczny i maszynowy elementów,

  • obsługa maszyn produkcyjnych,

  • praca zgodnie z instrukcją stanowiskową.

Wymagania pracodawcy

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym,

  • dokładności i skrupulatności,

  • wykształcenia min. zawodowego,

  • zaangażowania i chęci do pracy,

  • mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy na produkcji.

Pracodawca oferuje

  • stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie, z branży automotive,

  • umowę o pracę tymczasową,

  • atrakcyjną stawkę wynagrodzenia godzinowego uzupełnioną o system premiowy,

  • szkolenia wdrażające,

  • darmowy dojazd do miejsca pracy na terenie Częstochowy,

  • bezpłatne napoje zimne, kawę, herbatę,

  • dodatkową, płatną - 15 minutową przerwę.

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Przewiń do profilu firmy