Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

TS TECH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn spawalniczych i montażowych

  • Bieżąca obsługa linii produkcyjnych

  • Realizacja planu produkcji

  • Utrzymanie czystości na miejscu pracy i zgłaszanie ewentualnych usterek sprzętu

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy

  • Punktualność

  • Doświadczenie w pracy na produkcji – dodatkowy atut

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na doświadczeniu zawodowym i umiejętnościach

  • Praca 5 dni w tygodniu ( pierwsze zmiana w godzinach 8:00 -16:00), w przyszłości praca na dwie zmiany

  • Praca w nowo powstałej firmie motoryzacyjnej promującej innowacyjne technologie

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe na życie

  • Dodatkowy pakiet dni wolnych (tydzień w okresie letnim oraz tydzień w okresie zimowym)

  • Kawa, herbata w firmowej kuchni

  • Ubiór roboczy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dołącz do nowego oddziału grupy TS TECH i stań się jedną z pierwszych osób, które będą budowały ten zakład od podstaw! TS TECH jest japońską firmą z ponad 50-letnią historią. Skupiamy się na produkcji siedzeń do samochodów i motorów najwyższej jakości, aby zadowolić naszych klientów na całym świecie.

Wkrótce rozpoczniemy produkcję w Polsce i szukamy osób, które pomogą nam w uruchomieniu pierwszej linii produkcyjnej.

Jeśli chcesz poznać firmę TS TECH Group bardziej szczegółowo, odwiedź naszą stronę internetową www.tstech.co.jp.

Polityka Prywatności firmy TS TECH POLAND jest dostępna na stronie:

Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy