Oferta pracy

Pracownik produkcji

URSA Polska

  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

URSA Polska

Armii Krajowej 12

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • obsługa linii produkcyjnej

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe

  • zaangażowanie

  • chęć do pracy i zdobywania dodatkowych uprawnień

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym czterobrygadowym

Mile widziane

  • uprawnienia na wózki widłowe

To oferujemy

  • umowa o pracę

  • praca zmianowa (3 zmiany w 4 brygadowym systemie czasu pracy)

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet dodatkowych benefitów: opieka medyczna MEDICOVER dla całej rodziny, ubezpieczenie na życie Generali, dofinansowanie posiłków,

  • świadczenia z ZFŚS („wczasy pod gruszą”, „zielone kolonie”, pomoc świąteczna).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • bony żywieniowe

URSA Polska

URSA jest jedną z czołowych firm europejskich oferujących najwyższej jakości rozwiązania izolacyjne zapewniające oszczędność energii oraz komfort termiczny i akustyczny w budynkach. Ciesząca się ponad 70-letnim doświadczeniem w sektorze materiałów izolacyjnych, URSA wykorzystuje swoją siłę, jako firma globalna w celu dalszego wzmocnienia międzynarodowej pozycji rynkowej. URSA jest częścią koncernu Xella Group – międzynarodowego dostawcy rozwiązań w zakresie materiałów budowalnych.

Z 13 zakładami produkcyjnymi oraz dobrze rozwiniętą siecią dystrybucji, URSA jest obecna w krajach Europy Zachodniej i Wschodniej – od Lizbony do Władywostoku, od Sztokholmu do Mediolanu. Dzięki szerokiej wiedzy technologicznej zespołu pracowników oraz sprawdzonej wydajności swoich produktów, URSA daje powody do wiary w lepsze jutro.

W oparciu o nasze Wartości – Dialog, Otwartość, Poszanowanie oraz Odpowiedzialność i Profesjonalizm widzimy naszych Pracowników jako kluczowy element naszego wspólnego sukcesu.

Zaplanuj swoją karierę z URSĄ!

Przewiń do profilu firmy