Pracownik produkcji

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

31,58 brutto / godz.
  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy

Rekrutujemy dla

Jeśli interesujesz się branżą automotive, mamy dla Ciebie pracę w włoskiej firmie, która jest światowym lider w projektowaniu i produkcji układów hamulcowych.

Stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Oczyszczanie odlewów żeliwnych

  • Wstępna kontrola jakości produkowanych detali

Wymagania pracodawcy

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Pracodawca oferuje

  • Wynagrodzenie do 31,58 zł br/h (stawka godzinowa z dodatkami)

  • Bezpłatny dowóz pracowniczy z różnych lokalizacji na Śląsku (Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Sosnowiec, Myszków, Zawiercie, Poręba, Łazy, Olkusz, Bolesław, Sławków, Ciągowice, Okradzionów, Mysłowice, Jaworzno, Lelów. Nowa trasa z Katowic, Tychów, Sławniowa, Pilicy oraz Ogrodzieńca)

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

  • Dwutygodniowe szkolenie wdrożeniowe z Ekspertami

  • Bon żywieniowy o wartości ok. 630 zł/msc

  • Paczki świąteczne dla Rodzin

  • Premia miesięczna za efektywność

  • Premia regulaminowa

  • Dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym

  • Pakiet socjalny (karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie)

  • Opieka dedykowanego konsultanta do spraw pracy tymczasowej, który przeprowadzi Cię przez wszystkie formalności związane z zatrudnieniem

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • bony żywieniowe

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • opieka dedykowanego specjalisty

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl do realizacji błyskawicznych zleceń.

Przewiń do profilu firmy