Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

"DSS RECYKLING" sp. z o.o.

1920 brutto / godz.
  • Magazynowa 1
    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Magazynowa 1

Dąbrowa Górnicza

Firma produkcyjna z branży recyklingu.

Opis stanowiska:

  • Pracownik produkcji odpowiedzialny za sortowanie odpadów na linii produkcyjnej.
  • Obsługa linii produkcyjnej i prace porządkowe.

Wymagania:

  • Sumienność, dokładność, spostrzegawczość, umiejętność pracy na linii technologicznej, umiejętność obsługi prostych urządzeń elektronicznych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, płatne nadgodziny, premie.

Ogłoszenie archiwalne