Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

pracownik produkcji

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 30.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteś zmotywowany i chcesz podjąć pracę na stanowisku produkcyjnym? Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu? Zostaw swoje CV i weź udział w procesie rekrutacji.

    Nr ref.: /597/04/2019/MB/39781
    Dąbrowa Górnicza

    oferujemy:

    • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, opłacane składki, dodatek nocny),
    • pracę w systemie 2 lub 3 zmianowym od poniedziałku do piątku,
    • wynagrodzenie zawsze na czas,
    • przejście bezpośrednio pod zakład już po 3 miesiącach,
    • pakiet benefitów od Randstad+ (karta multisport, dodatkowa opieka medyczna).

    zadania:

    • prosta obsługa linii produkcyjnej oraz elektronarzędzi,
    • wykonywanie zleceń według instrukcji,
    • kontrola jakości gotowego produktu.

    oczekujemy:

    • zaangażowania i motywacji do pracy,
    • gotowości do podjęcia długofalowej współpracy,
    • doświadczenie w pracy przy produkcji będzie dodatkowym atutem.
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47