Ta oferta pracy jest nieaktualna od 170 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ - MIELEC

  • Dąbrowa Tarnowska, Szczucin, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 02.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    GRUPA AKCJA JOB
    LOGISERVICE - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 5279
    dla swojego Klienta w Mielcu, poszukuje osób na stanowisko:

    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Zadania:

    • prosty montaż przy linii produkcyjnej
    • wspieranie działów obsługujących produkcję

    Wymagania:

    • motywacja do pracy
    • zaangażowanie
    • gotowość do pracy w trybie trzyzmianowym

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełny etat (w perspektywie dłuższego zatrudnienia)
    • stabilność zatrudnienia
    • atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane zawsze na czas
    • liczne benefity zarówno finansowe, jak i pozafinansowe
    • nagrodę za frekwencję w wysokości 2000 PLN rocznie
    • premię miesięczną do 200 zł brutto oraz kwartalną do 500 zł brutto
    • możliwość zapewnienie bezpłatnego transportu z Sędziszowa Małopolskiego, Szczucin i Dąbrowy Tarnowskiej

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Akcja Job dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."