Oferta pracy

Pracownik produkcji - darmowy dojazd !!

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:6:00-14:00,14:00-22:00, 22:00-6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy + nadgodziny

Rekrutujemy dla

międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją części samochodowych dla znanych i popularnych marek.

Twój zakres obowiązków

  • · Obsługa maszyn i urządzeń w procesie produkcji;

  • · Dbanie o wysoką jakość produktów;

  • · Postępowanie z instrukcjami obowiązujących na stanowiskach.

Wymagania pracodawcy

  • · Dokładność i sumienność;

  • · Dobra organizacja pracy;

  • · Umiejętność pracy w zespole;

  • · Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, 4 –brygadowym.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracach produkcyjnych- nie jest to warunek konieczny.

Pracodawca oferuje

  • · Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • · Co miesięczne dodatki od 20 do 30% do płacy zasadniczej (premia miesięczna, dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym, dodatek za pracę w nocy, dodatek za pracę w niedziele i święta, możliwość płatnych nadgodzin);

  • · Dofinansowane posiłki na przyzakładowej stołówce Sodexo;

  • · Bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikację;

  • · Możliwość awansu i rozwoju;

  • · Bezpłatny transport do pracy z kilkunastu miejscowości m.in. z Krakowa, Skawiny, Leńcze, Przytkowic, Paszkówki, Suchej Beskidzkiej, Rudnika, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Przeciszowa, Myślenic, Palczy, Witanowic, Bachowic, Izdebnika.

  • Benefity

  • Darmowy transport do pracy i z pracy

  • zniżki pracownicze na pyszne śniadania i obiady

  • odzież i obuwie robocze do pracy

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy