Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

Ledatel Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka KomandytowaO firmie

  • Długa Kościelna (pow. miński)

    Długa Kościelna (pow. miński), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • montaż podzespołów i urządzeń elektronicznych

  • montaż kabli i wiązek

  • obsługę narzędzi montażowych i kontrolnych

  • przestrzeganie zasad procesu technologicznego oraz zasad zawartych w instrukcjach stanowiskowych i procedurach

  • wykonywanie czynności kontrolnych

Nasze wymagania

  • doskonała organizacja pracy

  • zdolności manualne

  • umiejętności komunikacyjne

  • umiejętności pracy w zespole

  • tworzenie dokumentacji produkcyjnej

Mile widziane

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych

  • doświadczenie w usuwaniu usterek w urządzeniach elektronicznych

  • doświadczenie w obróbce chemicznej podzespołów: zalewanie i klejenie

  • doświadczenie w obróbce metali oraz wiedza z zakresu metalurgii

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjny system wynagradzania

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • szkolenia

  • poznanie nowoczesnych technologii informatycznych

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • karta multisport

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Ledatel Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa

Ledatel istnieje na rynku od 2007 r. Jest polskim liderem w zakresie kolejowych systemów telekomunikacyjnych. Firma specjalizuje się w integracji systemów kolejowych i militarnych. Naszą domeną jest również sprzedaż urządzeń, komponentów oraz elektrycznych i elektronicznych elementów wyposażenia przemysłowego.

Nasze rozwiązanie WiFi działa w najnowszych polskich pociągach (min. Koleje Mazowieckie: Impuls Newag, Pesa Sundeck, Pesa Elf, PKP IC: Pesa Dart, Newag/Stadler Flirt i wielu zmodernizowanych wagonach oraz tramwajach. na nasze rozwiązanie WiFi działa w najnowszych polskich pociągach (min. Koleje Mazowieckie: Impuls Newag, Pesa Sundeck, Pesa Elf, PKP IC: Pesa Dart, Newag/Stadler Flirt, Alstom Pendolino i wielu zmodernizowanych wagonach oraz tramwajach.

Przewiń do profilu firmy