Logo Pracuj.pl

Pracownik Produkcji

Ledatel Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka KomandytowaO firmie

  • Długa Kościelna (pow. miński)
    Długa Kościelna (pow. miński), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • montaż podzespołów i urządzeń elektronicznych
  • montaż kabli i wiązek
  • obsługę narzędzi montażowych i kontrolnych
  • przestrzeganie zasad procesu technologicznego oraz zasad zawartych w instrukcjach stanowiskowych i procedurach
  • wykonywanie czynności kontrolnych

Nasze wymagania

  • doskonała organizacja pracy
  • zdolności manualne
  • umiejętności komunikacyjne
  • umiejętności pracy w zespole
  • tworzenie dokumentacji produkcyjnej

Mile widziane

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych
  • doświadczenie w usuwaniu usterek w urządzeniach elektronicznych
  • doświadczenie w obróbce chemicznej podzespołów: zalewanie i klejenie
  • doświadczenie w obróbce metali oraz wiedza z zakresu metalurgii

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia
  • poznanie nowoczesnych technologii informatycznych
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • karta multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Ledatel Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa

Ledatel istnieje na rynku od 2007 r. Jest polskim liderem w zakresie kolejowych systemów telekomunikacyjnych. Firma specjalizuje się w integracji systemów kolejowych i militarnych. Naszą domeną jest również sprzedaż urządzeń, komponentów oraz elektrycznych i elektronicznych elementów wyposażenia przemysłowego.

Nasze rozwiązanie WiFi działa w najnowszych polskich pociągach (min. Koleje Mazowieckie: Impuls Newag, Pesa Sundeck, Pesa Elf, PKP IC: Pesa Dart, Newag/Stadler Flirt i wielu zmodernizowanych wagonach oraz tramwajach. na nasze rozwiązanie WiFi działa w najnowszych polskich pociągach (min. Koleje Mazowieckie: Impuls Newag, Pesa Sundeck, Pesa Elf, PKP IC: Pesa Dart, Newag/Stadler Flirt, Alstom Pendolino i wielu zmodernizowanych wagonach oraz tramwajach.

Pracownik Produkcji, Długa Kościelna (pow. miński)