Oferta pracy

Pracownik produkcji – do przyuczenia

Z.A.E. ERGOM Sp. z o.o. O firmie

  • Topola Królewska (pow. łęczycki)

    Topola Królewska (pow. łęczycki), łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca w obszarze produkcji polegająca na obsłudze maszyn i drobne prace ślusarskie

  • Kontrola i monitorowanie bieżącego procesu produkcji na maszynach

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Wykształcenie podstawowe zawodowe, podstawowa znajomość zagadnień technicznych

  • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn z zakresu obróbki materiału

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze w systemie zmianowym

  • Stabilne zatrudnienie

  • Terminowe wynagrodzenie

  • Wolne weekendy

  • Fundusz socjalny

Z.A.E. ERGOM Sp. z o.o.

Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom Sp. z o.o. to polska firma z branży elektrotechnicznej z ponad 30letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą inżynierską nastawioną na ciągły rozwój. Dzięki pracy z pasją, konsekwencji, dbałości o środowisko i społeczeństwo jesteśmy solidnym partnerem w biznesie.

Poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób podzielających nasze wartości.

Przewiń do profilu firmy