Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji do zadań specjalnych

HR for Business Sp. z o.o.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac na terenie obiektów przemysłowych, na wysokości powyżej 3m nad poziomem terenu (mycie i czyszczenie konstrukcji i instalacji wykonywane technikami dostępu linowego),

  • Sprawowanie nadzoru nad zespołem podległych pracowników,

  • Dbanie o prawidłowy stan techniczny powierzonego sprzętu i narzędzi,

  • Wykonywanie poleceń przełożonego oraz postępowanie zgodnie ze standardami przyjętymi w firmie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracach z użyciem technik dostępu linowego,

  • Praca na wysokości,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Wykształcenie: Średnie zawodowe,

  • Dobra sprawność fizyczna.

Mile widziane

  • Uprawnienia E grupa 1,2,3,

  • Certyfikat IRATA,

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w delegacjach na terenie Polski,

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,

  • Możliwość otrzymania dodatkowej premii,

  • Wypłata zawsze na czas - masz to jak w banku!

  • Stabilizację - jesteśmy ogólnopolską firmą z 30-letnim doświadczeniem na rynku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • inicjatywy dobroczynne

  • dostęp do bazy szkoleń elearningowych

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej

Posiadasz to wszystko? Ta oferta jest dla Ciebie!

Nie czekaj tylko już teraz wyślij swoją aplikację!!

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV za pomocą portalu

Szukasz fajnej, ciekawej pracy, w której możesz realizować swoja pasje.

Jeśli tak, to nie czekaj i zgłoś się już dzisiaj!

HR for Business Sp. z o.o. poszukuje:

Pracowników w zakładach przemysłowych

Praca na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy