Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

KRX OUTSOURCING Sp. z o.o.

4 5006 000 brutto / mies.
  • Dopiewo (pow. poznański)

    Dopiewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko pracy: Pracownik produkcji.

Twój zakres obowiązków

  • Proste prace produkcyjne;

  • Praca przy produkcji elementów z materiałów sztucznych;

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania pracodawcy

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy 3-zmianowej

  • хорошая организация работы

  • умение работать в команде

  • готовность к 3-х сменной работе

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 4500 zł brutto i więcej

  • Dofinansowanie dojazdu do pracy

  • Premia miesięczna

  • Premia frekwencyjna

  • Premia za obecność w trudnych czasach pandemii

  • Karty żywieniowe doładowywane co miesiąc

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Ciekawe szkolenia wstępne oraz specjalistyczne

  • высокая заработная плата от 4500

  • софинансирование доезда на работу

  • ежемесячная премия

  • премия за посещаемость

  • бонус за присутствие в трудные времена пандемии

  • карты на еду пополняемые ежемесячно

  • стабильная занятость на основании умовы о праце

  • возможность профессионального развития

  • интересная вводная и специализированная подготовка

KRX Outsourcing Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 17569.

Przewiń do profilu firmy