Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji drewna

Barona HR Services Sp. z o.o.O firmie

  • Keitele, Finlandia, Finlandia

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Poszukujemy pracownika produkcji drewna, do pracy w Keitele w Finlandii

OPIS STANOWISKA:

  • Praca sezonowa w fabryce domów szkieletowych
  • Wykonywanie wiązarów/konstrukcji dachowych i elementów domu z drewna

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • J. angielski mile widziany

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie w oparciu o fińską umowę o pracę na okres 6 miesięcy
  • Wynagrodzenie: 11,50-12,50 €/h - zależnie od doświadczenia
  • Praca na pełen etat: 40 godzin/tygodniowo
  • Możliwość wyrabiania nadgodzin
  • System 2 zmianowy (dodatkowe 1,23 €/h za pracę na zmianie popołudniowej)
  • Zapewnione zakwaterowanie (własny pokój, płatny ok 250 €/miesiąc)
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne