Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji/drukarz

  • Ruda Śląska, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 13.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Ruda Śląska
    Nr ref:MPDR/09/17

    Opis stanowiska:

    • Realizacja zamówień zgodnie z planem produkcyjnym.
    • Obsługa skanera komputerowego.
    • Przestrzeganie standardów jakościowych oraz wydajnościowych.
    • Wykonywanie nadruków na zlecony towar.
    • Współpraca z innymi działami firmy.
    • Prace pomocnicze oraz samodzielne przy obsłudze maszyn drukujących.

    Wymagania:

    • Dyspozycyjność.
    • Zdolności manualne.
    • Dbałość o szczegóły.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy.
    • Pracę w systemie trzyzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).
    • Pracę w miłej atmosferze.
    • Szansę zdobycia cennego doświadczenia.

    Dodatkowe informacje:

    • Praca od zaraz.
    • Kontakt telefoniczny: 882-167-625, 735-955-643
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.